"Pszczółki" na Eko gali

Opublikowano: 2026-06-10 22:24, Numer artykułu: 115062 , Autor: M.Arndt

We wtorek część dzieci z naszej grupy wzięła udział w Eko Gali - gali podsumowującej akcje ekologiczne Czystej Bydgoszczy w bieżącym roku szkolnym. Naszej placówce udało się zdobyć 2 miejsce w akcji DZIEŃ ZIEMI - otrzymaliśmy bon finansowy, a wszyscy uczestnicy gali dostali upominki. Na zakończenie obejrzeliśmy przedstawienie pt. "Torba" w wykonaniu młodych aktorek Pałacu Młodzieży.