Pożegnania nadszedł czas...
Opublikowano: 2026-06-23 19:49, Numer artykułu: 115722 , Autor: M.Arndt
Wojtek i Oliwier po wakacjach będą już w innych grupach, dlatego urządziliśmy im imprezkę pożegnalną w naszym przedszkolnym ogrodzie. Życzymy Wam chłopcy samych pomyślnych dni oraz powodzenia! Podziękowaliśmy także naszej lektorce - p. Natalii, która w tym roku szkolnym odchodzi z naszego przedszkola. Za wszystko dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów!