FESTYN RODZINNY

Opublikowano: 2026-06-22 18:46, Numer artykułu: 115653 , Autor: J.Najdowska

To już wieloletnia tradycja, że co roku w czerwcu organizujemy Rodzinny Festyn. Tym razem był to festyn na sportowo. Jak zawsze dopisała pogoda. Było wiele atrakcji. Każdy mógł znależć coś dla siebie. Można było zagrać w siatkówkę, w koszykówkę, piłkę nożną. Można było poznać chwyty w karate i judo. Oprócz tego było robienie warkoczyków, bransoletek, tatuaży i malowanie twarzy. Były bańki mydlane i  malowanie na folii.A oprócz tego, jak na każdym festynie, zapraszaliśmy do kawiarenki na ciastko i cos do picia, było ognisko z kiełbaskami, wata i popcorn. Oczywiście były też dmuchańce. Ale najważniejsze było to, że rodzice mieli okazję spędzić wspólnie czas ze swoimi dziećmi.